Vastutusnõue

Vastutusest loobumine cosmetoday jaoks
Kui vajate lisateavet või teil on küsimusi meie saidi vastutuse välistamise kohta, võtke meiega julgelt ühendust e-posti aadressil [email protected]

Cosmetoday lahtiütlemisnõuded
Kogu teave sellel veebisaidil – https://cosmetoday.com/ – on avaldatud heas usus ja ainult üldiseks teavitamiseks. cosmetoday ei anna mingeid garantiisid selle teabe täielikkuse, usaldusväärsuse ja täpsuse kohta. Igasugune tegevus, mida te sellel veebilehel (cosmetoday) leiduva teabe põhjal teete, toimub rangelt teie enda vastutusel. cosmetoday ei vastuta meie veebilehe kasutamisega seotud kahjude ja/või kahjude eest. Meie loobumisvastutus genereeriti Disclaimer Generator’i abil.

Meie veebilehelt saate külastada teisi veebilehti, järgides hüperlinke sellistele välistele veebilehtedele. Kuigi me püüame pakkuda ainult kvaliteetseid linke kasulikele ja eetilistele veebisaitidele, ei ole meil mingit kontrolli nende veebisaitide sisu ja olemuse üle. Need lingid teistele veebisaitidele ei tähenda, et me soovitame kogu neil saitidel leiduvat sisu. Saidi omanikud ja sisu võivad muutuda ilma ette teatamata ja see võib juhtuda enne, kui meil on võimalus eemaldada link, mis võib olla “halvasti” läinud.

Palun arvestage ka sellega, et kui te lahkute meie veebisaidilt, võivad teistel saitidel olla erinevad privaatsuspoliitikad ja tingimused, mis ei ole meie kontrolli all. Palun kontrollige kindlasti nende saitide privaatsuspoliitikat ja nende “Teenusetingimusi”, enne kui alustate mis tahes äritegevust või laadite üles mis tahes teavet.

Nõusolek
Kasutades meie veebisaiti, nõustute käesolevaga meie loobumisega ja nõustute selle tingimustega.

Värskendamine
Kui me ajakohastame, täiendame või muudame käesolevat dokumenti, pannakse need muudatused siinkohal nähtavalt välja.