Privaatsuspoliitika

cosmetoday privaatsuspoliitika
cosmetoday, mis on kättesaadav cosmetoday’st, üks meie peamisi prioriteete on meie külastajate privaatsus. Käesolev privaatsuspoliitika dokument sisaldab cosmetoday poolt kogutud ja salvestatud teabe liike ja seda, kuidas me seda kasutame.

Kui teil on lisaküsimusi või vajate lisateavet meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega julgelt ühendust.

Logifailid
cosmetoday järgib logifailide kasutamisel tavapärast korda. Need failid logivad külastajad, kui nad külastavad veebisaite. Kõik hostingufirmad teevad seda ja on osa hostinguteenuste analüütikast. Logifailide poolt kogutud teave sisaldab internetiprotokolli (IP) aadressi, brauseri tüüpi, internetiteenuse pakkujat (ISP), kuupäeva ja kellaaja templit, viitavaid/väljuvate lehtede arvu ja võimalusel ka klõpsude arvu. Need ei ole seotud ühegi isiklikult tuvastatava teabega. Andmete eesmärk on analüüsida suundumusi, hallata veebilehte, jälgida kasutajate liikumist veebilehel ja koguda demograafilist teavet. Meie privaatsuspoliitika on loodud privaatsuspoliitika generaatori abil.

Küpsised ja veebimajakad
Nagu iga teine veebisait, kasutab cosmetoday “küpsiseid”. Neid küpsiseid kasutatakse teabe salvestamiseks, sealhulgas külastajate eelistuste ja veebilehe lehekülgede kohta, millele külastaja sisenes või mida ta külastas. Seda teavet kasutatakse kasutajate kasutuskogemuse optimeerimiseks, kohandades meie veebilehe sisu vastavalt külastajate brauseri tüübile ja/või muule teabele.

Üldisemat teavet küpsiste kohta leiate artiklist “Küpsised” privaatsusrežiimi generaatorist.

Google DoubleClick DART küpsis
Google on üks meie saidi kolmanda osapoole müüjatest. See kasutab samuti küpsiseid, mida tuntakse kui DART-küpsiseid, et pakkuda meie saidi külastajatele reklaame, mis põhinevad nende külastusel aadressil www.website.com ja teistel veebilehtedel internetis. Külastajad võivad siiski DART-küpsiste kasutamise keelata, külastades Google’i reklaami- ja sisuvõrgu privaatsuspoliitikat aadressil https://policies.google.com/technologies/ads.

Meie reklaamipartnerid
Mõned meie saidi reklaamijad võivad kasutada küpsiseid ja veebimajakaid. Meie reklaamipartnerid on loetletud allpool. Igal meie reklaamipartneril on oma privaatsuspoliitika kasutajate andmete kohta. Lihtsamaks juurdepääsuks oleme allpool hüperlingiga nende privaatsuspoliitikale viidanud.

Google

https://policies.google.com/technologies/ads

Privaatsuspoliitikad
Sellest nimekirjast leiate iga kosmeetoday reklaamipartneri privaatsuspoliitikad.

Kolmandate osapoolte reklaamiserverid või reklaamivõrgud kasutavad tehnoloogiaid nagu küpsised, JavaScript või veebimajakad, mida kasutatakse nende vastavates kosmeetoday’s ilmuvates reklaamides ja linkides, mis saadetakse otse kasutajate brauserile. Seejuures saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja/või külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Pange tähele, et cosmetoday-l ei ole juurdepääsu ega kontrolli nende küpsiste üle, mida kasutavad kolmandatest isikutest reklaamijad.

Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitikad
cosmetoday privaatsuspoliitikat ei kohaldata teiste reklaamijate või veebisaitide suhtes. Seega soovitame teil üksikasjalikuma teabe saamiseks tutvuda nende kolmandate osapoolte reklaamiserverite vastavate privaatsuspoliitikatega. See võib sisaldada nende tavasid ja juhiseid selle kohta, kuidas teatud valikutest loobuda.

Te saate küpsiste keelamise valida oma individuaalsete brauserivalikute kaudu. Üksikasjalikumat teavet küpsiste haldamise kohta konkreetsete veebilehitsejate puhul leiate veebilehitsejate vastavatelt veebilehtedelt. Mis on küpsised?

Laste teave
Teine osa meie prioriteedist on laste kaitse lisamine interneti kasutamise ajal. Me julgustame vanemaid ja eestkostjaid jälgima, osalema ja/või jälgima ja suunama nende tegevust internetis.

cosmetoday ei kogu teadlikult mingeid isikuandmeid alla 13-aastastelt lastelt. Kui te arvate, et teie laps on meie veebisaidil selliseid andmeid esitanud, siis soovitame teil kindlasti meiega viivitamatult ühendust võtta ja me teeme kõik endast oleneva, et sellised andmed meie andmestikust kiiresti eemaldada.

Ainult veebipõhine privaatsuspoliitika
Käesolev privaatsuspoliitika kehtib ainult meie online-tegevuse kohta ja kehtib meie veebisaidi külastajate kohta seoses teabega, mida nad jagavad ja/või koguvad cosmetoday’s. See poliitika ei kehti teabe kohta, mida kogutakse väljaspool internetti või muude kanalite kaudu kui see veebileht.

Nõusolek
Kasutades meie veebisaiti, nõustute käesolevaga meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega.