17 Androidi rakenduse häkid

Androidi nutitelefonid on väga hästi kohandatavad seadmed, mis pakuvad suurt hulka funktsioone ja võimalusi. Alates kohandamisvõimalustest kuni kolmandate osapoolte rakenduste paigaldamise võimalusteni on palju võimalusi Androidi kasutuskogemuse isikupärastamiseks. Selles artiklis uurime 15 Android-rakenduste häkkimist, mis aitavad teil oma seadmest kõige rohkem kasu saada.

 1. Rakenduste peitmine Androidis
  Üks kõige populaarsemaid Androidi rakenduste häkke on võimalus rakendusi peita. See funktsioon võib olla kasulik, kui soovite teatud rakendusi uudishimulike silmade eest eemal hoida. Androidis on mitmeid võimalusi rakenduste peitmiseks, sealhulgas kolmandate osapoolte rakenduste kasutamine, eraldi kasutajaprofiili loomine või mõne Androidi seadme sisseehitatud rakenduste peitmise funktsioonide kasutamine.
 2. Rakenduste installimine tundmatutest allikatest
  Vaikimisi lubavad Androidi seadmed installida rakendusi ainult Google Play poest. Kui soovite siiski installida rakendusi teistest allikatest, saate seadetes lubada valikut “Tundmatud allikad”. See võib olla kasulik, kui soovite proovida rakenduste beetaversioone või installida rakendusi, mis ei ole Play poes saadaval.
 3. Avakuva kohandamine
  Avakuva kohandamine on üks parimaid Androidi rakenduste häkke, et oma seadet isikupärastada. Saate lisada vidinaid, muuta taustapilti ja isegi paigaldada kolmanda osapoole käivitajaid, et anda oma seadmele täiesti uus välimus.
 4. RAM-i suurendamine
  Kui teie seade töötab aeglaselt, saate suurendada RAM-i, kasutades kolmanda osapoole rakendusi, mis aitavad optimeerida teie seadme jõudlust. Need rakendused võivad tühjendada RAM-i ja vabastada ruumi, mis aitab seadmel kiiremini töötada.
 5. Reklaamide blokeerimine
  Üks kõige tüütumaid asju rakenduste kasutamisel on reklaamid, mis ilmuvad. Siiski saate Androidis reklaame blokeerida, kasutades reklaamiblokeerijaid. Google Play poes on saadaval mitu reklaamblokeerijarakendust, mis aitavad teil oma seadmes reklaame blokeerida.
 6. Rakenduste varundamine ja taastamine
  Kui teil on kunagi vaja oma seadet taastada või vahetada uus seade, võib kõigi rakenduste uuesti installimine olla tüütu. Siiski saate oma rakendusi varundada ja taastada, kasutades selleks kolmanda osapoole rakendusi. Need rakendused saavad varundada teie rakendusi ja nende andmeid, mida saab uues seadmes taastada.
 7. Rootige oma seade
  Seadme juurutamine on üks kõige arenenumaid Androidi rakenduste häkke. See annab teile täieliku kontrolli oma seadme üle ja võimaldab teil seda kohandada viisil, mis muidu ei ole võimalik. Oma seadme juurutamine võib olla riskantne, kuid see võib olla ka väga tasuv.
 8. Ekraani salvestamine
  Kui soovite oma seadmes salvestada õpetust või mänguvideot, saate kasutada ekraanisalvestusrakendusi. Need rakendused suudavad salvestada ekraani ja heli, mis võib olla kasulik videosisu loomiseks.
 9. Paigaldage kohandatud ROM-id
  Kohandatud ROMid on Androidi kohandatud versioonid, mille on välja töötanud sõltumatud arendajad. Need ROM-id pakuvad mitmeid kohandamisvõimalusi ja aitavad teil oma seadmest kõige rohkem kasu saada. Kohandatud ROMide paigaldamine võib siiski olla riskantne ja see võib tühistada teie seadme garantii.
 10. Klaviatuuri otseteed
  Kui kirjutate oma seadmes palju, saate aja kokkuhoiuks kasutada klaviatuurikombinatsioone. Saate Androidis klaviatuuri otseteed kohandada, minnes klaviatuuri seadistustesse ja määrates klahvidele konkreetsed toimingud.
 11. Tekstisõnumite ajakava
  Kui soovite saata tekstisõnumi kindlal ajal, saate tekstisõnumeid planeerida, kasutades kolmanda osapoole rakendusi. Need rakendused võivad saata sõnumeid automaatselt konkreetsel ajal ja kuupäeval.
 12. Kohandatud vidinate loomine
  Kohandatud vidinad on suurepärane võimalus oma seadme isikupärastamiseks. Kolmanda osapoole rakenduste abil saate luua kohandatud vidinaid, mis võivad kuvada teavet, näiteks ilmateadet, uudiseid või kalendrit.
 13. Tehke ekraanipilte ja ekraanisalvestusi
  Saate teha oma seadmest ekraanipilte, kui vajutate korraga toitenuppu ja helitugevusnuppu. Ekraanipiltide ja ekraanisalvestuste tegemiseks saate kasutada ka kolmanda osapoole rakendusi.
 14. Kasutage žestidega navigeerimist
  Kui teil on Android 10 või uuema versiooniga seade, saate kasutada žestinavigatsiooni oma seadmes navigeerimiseks. See funktsioon võimaldab teil nuppude kasutamise asemel kasutada žeste seadmes navigeerimiseks.
 15. Rakenduse otseteede loomine
  Saate luua oma avakuvale rakenduste otseteed, et pääseda kiiresti ligi oma lemmikrakendustele. Otsetee loomiseks saate rakenduse ikoonil pikalt vajutada ja valida “Lisa otsetee”.
 16. Jagatud ekraani režiimi kasutamine
  Jagatud ekraani režiim on Androidi kasulik funktsioon, mis võimaldab teil kasutada kahte rakendust kõrvuti. See võib olla kasulik, kui soovite teha mitut ülesannet või kasutada kahte rakendust samaaegselt. Jagatud ekraani režiimi kasutamiseks avage rakendus ja seejärel vajutage pikalt nuppu “Viimased rakendused”. See toob esile nimekirja hiljutistest rakendustest, mida saab kasutada jagatud ekraani režiimis.
 17. Rakenduse õiguste muutmine
  Androidi rakendused vajavad korrektseks toimimiseks mitmesuguseid õigusi, näiteks juurdepääsu kaamerale, mikrofonile ja asukohale. Siiski saate seadetes muuta rakenduste õigusi, et piirata rakenduste juurdepääsu. See võib olla kasulik, kui soovite kaitsta oma privaatsust või takistada rakendusel liiga palju andmeid kasutada.

Kokkuvõttes on need vaid mõned Androidi rakenduste häkid, mis aitavad teil oma seadet isikupärastada ja optimeerida. Kuigi mõned neist häkkidest võivad olla edasijõudnud ja nõuda tehnilisi teadmisi, on paljud neist hõlpsasti rakendatavad ja võivad teie Androidi kasutuskogemust märkimisväärselt muuta. Nii et minge ja proovige mõnda neist häkkidest, et näha, kuidas need võivad parandada teie seadme jõudlust ja kohandamisvõimalusi.

Leave a Comment